У Бразилії атаковано конвой, який перевозив ядерне паливо

АЕС «Angra 2»АЕС «Angra 2»

Озброєні вогнепальною зброєю зловмисники напали на конвой вантажних автомобілів, що перевозив уранове паливо на атомну електростанцію біля бразильського міста Ріо-де-Жанейро.

Читайте також: «Президент Бразилії: Через мігрантів у Франції неможливо жити»

Конвой був атакований під час проїзду через терени, контрольовані торговцями наркотиками, поблизу туристичного містечка Ангра-дус-Рейс, менш ніж за 150 км від Ріо-де-Жанейро.

Поліція, яка супроводжувала конвой, відбила атаку. У результаті інциденту дійшло до стрілянини, однак ніхто не був поранений, також не дійшло до затримань, — повідомляють місцеві ЗМІ.

Через 20 хвилин після нападу колона благополучно досягла АЕС «Angra 2».

Бразильський прапор

Бразильський прапор

Читайте також: «Міжнародна організація праці: В Бразилії повертають рабство»

Напад на шосе Ріо-Сантос став останнім з серії інцидентів, що відбулися в цій популярній туристичній місцевості. Конвой транспортував паливо, вироблене в Ресенде (штат Ріо-де-Жанейро). За даними бразильської дорожньої поліції, метою нападу було не захоплення урану, а вбивство поліцейських. Конвой проходив біля місця, де раніше відбулася стрілянина. Злочинці прийняли конвой за поліцейську підтримку і напали на нього

«На жаль, в цьому регіоні напади злочинців стають дедалі частішими… Така чудова місцевість, з величезним туристичним потенціалом, стала небезпечним місцем», — заявив прес-секретар поліції Хосе Еліо Маседо.

Повідомлення у Twitter

Повідомлення у Twitter

Читайте також: «У Бразилії президента та уряд підтримують 3,4% громадян»

Уран транспортувався в броньованих контейнерах в «природному стані» і не становив ризику опромінення, — заявило бразильське ядерне агентство Eletronuclear.

Be the first to comment on "У Бразилії атаковано конвой, який перевозив ядерне паливо"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**