У Бельгії нелегальні мігранти жорстоко побили двох поляків

ПоліціяПоліція

Як повідомляє інтернет-портал wiadomosci.onet.pl з посиланням на FMF FM, у Бланкенберзі в Бельгії було жорстоко побито двох поляків. За словами представника бельгійської поліції, на чоловіків напали нелегальні мігранти.

Читайте також: «Угорщина оголосила кризову ситуацію через наплив мігрантів»

Про випадок, що мав місце в ніч з середи на четвер поліція проінформувала лише зараз. Один з чоловіків вже залишив лікарню. Другий має серйозні травми голови, але, як заявляє FM FM, життю поляка нічого не загрожує.

Поліція повідомляє, що 26-річні поляки є співробітниками однієї з компаній у порту Зебрюгге. Вранці вони помітили трьох мігрантів, які намагалися потрапити до припаркованої вантажівки. Своїми криками вони відлякали злодіїв, однак нелегали напали на поляків за кілька десятків метрів далі. Спочатку злочинці кидали камінням, а потім кинулися на чоловіків з ножами.

Читайте також: «Біля берегів Іспанії зареєстровано найбільшу кількість нелегальних мігрантів»

«Це були нелегальні мігранти, які, напевно, хотіли потрапити до Великої Британії», — пояснив представник поліції в інтерв’ю RFM FM. Він також додав, що злочинці втекли, а їх пошук поки не дав результатів.

Бланкенберг

Бланкенберг

Be the first to comment on "У Бельгії нелегальні мігранти жорстоко побили двох поляків"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**