Українців звинуватили у контрабанді мігрантів до Британії

Мігранти в БританіїМігранти в Британії

Чотирьом українцям були пред’явлені обвинувачення у здійснюванні контрабанди людей після того, як яхта з 19 мігрантами на борту прибула до британського узбережжя біля міста Саффолк.

Читайте також: «Світова преса почала друкувати правду про кримінальне минуле Путіна»

Юрій Джуранюк, 26 років, Михайло Рiок, 27, Євген Васильков, 30 та Юрій Каракін, 27 були заарештовані після того, як судно прибуло з Нідерландів через Північне море до англійського міста Саутволд.

Усім чотирьом були пред’явлені звинувачення у сприянні нелегальній міграції.  14 листопада вони повинні з’явитися в Центральному лондонському королівському суді.

Співробітники Прикордонних військ і Національного агентства з питань злочинності (NCA), які здійснювали патрулювання на судні «Алярт» оглянули яхту контрабандистів після того, як вона прибула до порту.

Було арештовано двох підозрюваних членів екіпажу разом з дев’ятьма мігрантами. Двоє водіїв та 10 мігрантів були заарештовані після того, як транспортний засіб з ними, який рухався до міста Іпсвіч (Східна Англія) був зупинений офіцерами поліції міста Саффолк.

Лондон

Лондон

Читайте також: «Українці у Великій Британії»

Група з 19 мігрантів, котра складалася як з чоловіків, так і з жінок, була затримана працівниками міграційної служби.

Регіональний начальник відділу розслідувань NCA Брендан Форман зазначив: «Більшість нелегальних мігрантів для проникнення на територію Великої Британії покладаються на організованих злочинців, які прагнуть експлуатувати уразливих людей без будь-якої думки про їхню безпеку».

Глава морського командування прикордонних військ Дуг Мак-Леллан сказав: «Це один з прикладів того, як прикордонні сили постійно працюють над захистом узбережжя Великої Британії. При цьому наші берегові патрульні судна грають ключову роль.

Ці човни регулярно здійснюють патрулювання наших вод і завжди готові швидко реагувати, коли це необхідно.

Британський кордон

Британський кордон

Читайте також: «У 2016 році Велика Британія стала лідером країн G7 за темпами зростання ВВП, незважаючи на Brexit»

Ми будемо продовжувати об’єднувати зусилля з правоохоронними органами, щоб захистити наші кордони від тих, хто намагається зловживати нашими імміграційними законами».

Be the first to comment on "Українців звинуватили у контрабанді мігрантів до Британії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**