Українець намагався провезти через польський кордон гаубицю

ГаубицяГаубиця

Як повідомляє польський портал wiadomosci.dziennik.pl, Районна прокуратура міста Холм (Люблінське воєводство) провадить слідство у справі громадянина України, який намагався ввезти до Польщі без жодних документів елементи гаубиці. Чоловік був заарештований.

Читайте також: «У Польщі розпочалося будівництво американської військової бази»

«Українець, який планував ввезти до Польщі елементи гаубиці, був затриманий у п’ятницю на переході польсько-українського кордону в Дорогуску (Люблінське воєводство). Громадянин не мав необхідних для цього документів. Він був доставлений в прокуратуру, де заслухав обвинувачення у володінні зброєю без ліцензії та порушенні положень Закону про озброєння та боєприпаси», — повідомила прес-секретар Окружної прокуратури міста Любліна Агнешка Кемпка.

Як вона додала, затриманий чоловік не визнав себе винним. Прокурор звернувся до суду з проханням застосувати до нього досудове ув’язнення, а суд прийняв до уваги це клопотання. Прокуратура з’ясовує всі обставини даної справи. Під час розслідування будуть проаналізовані всі документи, написані кирилицею, які мав при собі підозрюваний.

Читайте також: «На відміну від ЄС, Польща зближується з США»

Довідка. Гаубиця — це артилерійська гармата, яка використовується військовими підрозділами для боротьби з наземними цілями, в основному — танками і бронетехнікою.

Холм

Холм

 

 

Be the first to comment on "Українець намагався провезти через польський кордон гаубицю"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**