Україна та Туреччина починають спільне виробництво літаків Ан-188

Ан-188Ан-188

Як повідомляє інтернет-портал georgiatoday.ge, Україна та Туреччина планують розпочати спільне виробництво військового транспортного літака Ан-188. Перший прототип літака, який планується випускати спільно, був представлений на Міжнародній виставці інфраструктури цивільної авіації та аеропортів EurAsia Airshow 2018, яка відбулася в Анталії (Туреччина) з 25 по 28 квітня цього року.

Читайте також: «Кіпрсько-турецький конфлікт та стосунки Туреччини з НАТО та ЄС»

Точна дата початку спільного виробництва літаків поки не повідомляється.

Раніше в Туреччині були проведені випробування нової ракети великої дальності «земля-повітря», яка має назву KAAN. Вона була запущена з випробувального майданчика у провінції Синоп у північній частині Туреччини і, пролетівши 280 км у визначеному напрямку, впала в Чорне море. Як повідомляється, це випробування є останнім, після чого ракета буде прийнята на озброєння турецькою армією.

Мапа Туреччини

Мапа Туреччини

Читайте також: «Відносини Туреччини з країнами Південного Кавказу. Перспективи вирішення існуючих конфліктів»

Ракетна система KAAN, що виробляється компанією Roketsan, була представлена ​​на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2017 у Стамбулі.

З 2011 року в Туреччині, в рамках зміцнення вітчизняної оборонної промисловості, спостерігається збільшення виробництва мобільних аванпостів, призначених для боротьби з бойовиками Робочої партії Курдистану, пістолетів Canik TP9, безпілотних літальних апаратів АNKA та іншої військової техніки.

Читайте також: «Військовий путч в Туреччині не усунув, а посилив Ердогана»

В останні роки Туреччина інвестувала у оборонну промисловість біля 35 мільярдів доларів.

Турецька армія

Турецька армія

Be the first to comment on "Україна та Туреччина починають спільне виробництво літаків Ан-188"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**