Україна та Польща спільно протистоятимуть будівництву Nord Stream 2

Україна та Польща виступають проти будівництва газопроводу Nord Stream 2Україна та Польща виступають проти будівництва газопроводу Nord Stream 2

У Трускавці (Львівська область) віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції України Іванна Клипуш-Цинцадзе зустрілася з міністром інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєчинським. Обговорювалося питання будівництва Nord Stream 2, а також особливості розвитку Карпатського регіону.

Читайте також: «Американські сенатори закликають заблокувати Nord Stream 2»

Представники України та Польщі наголосили, що їхні країни виступають проти прокладення газопроводу Nord Stream 2, який, на їхню думку, загрожує країнам Європейського Союзу. «Польща залишається при своїй думці разом з Україною. Важливо постійно підтримувати один одного в даному питанні», — зазначив міністр Квєчинський.

Nord Stream 2

Nord Stream 2

Читайте також: «Посол США в Німеччині: Nord Stream 2 не є в інтересах Європи»

Згідно з офіційним повідомленням, польська сторона розглядає перспективи поєднання енергетичної інфраструктури обох країн, наприклад допускає побудову газового міжмережевого з’єднання.

Однією з основних тем переговорів також був розвиток Карпатського регіону. «Прийняття Карпатської стратегії та обговорення її на інституційному рівні Європейського Союзу активно підтримується нинішньою владою Польщі на урядовому та парламентському рівнях», — сказано в повідомленні.

Читайте також: «Парламент Данії готується заблокувати прокладення газопроводу Nord Stream 2»

«Ми обговорили перспективи польсько-української співпраці й привабливість фінансових та технічних інструментів ЄС для розвитку макрорегіонів», — йдеться в документі.

Трускавець

Трускавець

Be the first to comment on "Україна та Польща спільно протистоятимуть будівництву Nord Stream 2"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**