Україна опинилася на 123-му місці у рейтингу щасливих країн, який склала ООН

країни світуWorld Happiness Report-2016
квіти

«З прем’єрством!»

У список World Happiness Report-2016 цьогоріч увійшло 157 країн. Експерти оцінювали рівень щастя кожної країни за багатьма критеріями, зокрема, ВВП на душу населення, соціальна підтримка, очікувана тривалість життя здорової людини, свобода вибору та сприйняття корупції.

Читайте також: «Журналісти показали Липецьку фабрику Порошенка зсередини»

Найщасливішою країною визнали Данію. Другою виявилася Швейцарія. Трійку «щасливчиків» замкнула Ісландія. Країнами з найнижчим рівнем щастя визнали Того, Сирія та Бурунді.

У нинішньому році Україна опинилася у десятці країн, де спостерігалося зниження відчуття щастя. У загальному ж рейтингу сусідками України стали Кенія та Гана. Минулого року Україна мала вищий рейтинг та перебувала на 111-ій сходинці. Росія посідає 56-те місце в рейтингу, Білорусь — 61-ше, Грузія — 126-те.

Читайте також: «Портнов розкрив схему, за якою «Рошен» не платить податки Україні»

Не додає українцям щастя наприклад те, що з 1 травня знову було значно підвищено ціни на газ, електроенергію, гарячу воду та опалення. Усе це пояснюється владою тим, що ціни на комунальні послуги мають відповідати європейським цінам. При цьому чомусь не згадується, що зарплати та пенсії у нас далеко не європейські. А як виживатиме простий люд у нинішніх умовах — «шоколадників» не цікавить.

Проте не все так погано: з 15 квітня зарплата «народних» депутатів збільшилася з 6 400 грн до 17 650 грн. Це було останнє розпорядження Володимира Гройсмана на посаді спікера Верховної Ради, повідомила у Facebook нардеп Ольга Червакова.

За її словами, збільшується також фонд оплати праці помічників депутата: був 12,5 тис. грн, а став — 25 тис. грн.

Читайте також: «Рошен», якого ніяк не може позбутися Порошенко, будує нові потужності під Києвом»

олігарх

ПоROSHENко

 

Be the first to comment on "Україна опинилася на 123-му місці у рейтингу щасливих країн, який склала ООН"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**