Угорщина: реклама Coca-Cola деморалізує дітей

Coca-ColaCoca-Cola

Угорське управління захисту прав споживачів заборонило подальше використання рекламних плакатів Coca-Cola, на яких зображені геї, які вживають цей напій.

Читайте також: «Ліваки запропонували відправляти до концтаборів усіх, незгідних з трансгендером»

Справа стосується реклами Coca-Cola, пов’язаної з музичним фестивалем в Угорщині. Плакати для відомого фестивалю Sziget під гаслом Love Revolution нав’язували «толерантність» до гомосексуалізму і тому спровокували бойкот компанії.

Рекламна кампанія викликала невдоволення простих угорців, а також політиків, які виступають за традиційні цінності. Один з найбільш знаних політиків партії «Фідес» Іштван Болдог закликав бойкотувати продукцію Coca-Cola через «провокаційну» кампанію.

Будапешт

Будапешт

«Фідес» офіційно не підтримав бойкот Болдога, зазначивши, що угорці вільні вибирати, чи пити колу. Тамас Домбос із «угрупування на підтримку прав геїв» «Хеттер» прокоментував, що «хоча уряд гомофобний, але він також усвідомлює зростаюче сприйняття громадськістю гейського способу життя».

Читайте також: «Мер Івано-Франківська: «Геї не можуть бути патріотами: патріот — це християнин»

Тепер угорські ЗМІ оголосили, що 14 жовтня на Coca-Cola був накладений штраф, і заборонено проводити подальші рекламні компанії. За даними відомства, реклама загрожує фізичному, розумовому, емоційному та моральному розвитку дітей.

Вся справа розпочалася зі скарги одного громадянина. Влада не лише відповіла на його лист щодо реклами Coca-Cola, але й подякувала громадянину за те, що він звернув увагу на дане питання.

Фестиваль Sziget

Фестиваль Sziget

Читайте також: «Британця не взяли у поліцейські, бо він «не гей, не чорношкірий і не інвалід»

«Коли готувався законопроект, законодавець приділяв особливу увагу захисту дітей та неповнолітніх з метою охорони їх емоційного та морального розвитку та обмеження шкідливої ​​для них реклами», — було оголошено.

Be the first to comment on "Угорщина: реклама Coca-Cola деморалізує дітей"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**