Угорщина порадила британським євреям зайнятися своїми справами, а не розвішувати антисемітські ярлики

theguardian.comtheguardian.com

Минулого тижня заступник держсекретаря в Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Вінс Шалай-Бобровнічки зустрівся з головою Палати депутатів британських євреїв Марі ван дер Зіл. Угорський чиновник поставив під сумнів її доповідь за результатами зустрічі і написав лист, в якому заявив, що «рішуче відкидає обвинувачення в антисемітизмі» на адресу угорського уряду та прем’єр-міністра Віктора Орбана, — повідомляє theguardian.com.

Читайте також: «Угорщина звинуватила Європейську Комісію в тому, що нею керує Сорос»

Обговорення розмови, що відбулася минулого тижня, з’явилося на сайті організації. Марі ван дер Зіл під час даної розмови висловила свою стурбованість риторикою, що використовується стосовно американського бізнесмена угорсько-єврейського походження Джорджа Сороса. «Це повинно закінчитися», — заявила вона.

Інші підняті питання стосувалися ставлення Будапешту до мусульман, іммігрантів та місцевих єврейських громад.

Джордж Сорос

Джордж Сорос

Читайте також: «В Ірландії Сорос нелегально фінансував кампанію з пропаганди абортів»

Канцелярія прем’єр-міністра Угорщини вислала на адресу Палати депутатів британських євреїв лист, в якому заступник держсекретаря пише про «політично мотивовану брехню».

«Ми рішуче відкидаємо будь-які ваші звинувачення щодо наших заяв стосовно Сороса. Сорос організовує нелегальну міграцію до Європи і тим самим підриває європейську безпеку та безпеку єврейських громад на нашому континенті. Це становить для нас проблему. Нам шкода тих євреїв, щодо яких ви удаєте, що представляєте їх (…). З усією повагою ми заявляємо: займіться своїми власними справи, а ми не будемо втручатися у них», — йдеться у листі.

Будапешт

Будапешт

Читайте також: «Орбан назвав Сороса найголовнішою проблемою Угорщини»

Марі ван дер Зіл повідомила, що була «здивована і розчарована» отриманою відповіддю. Вона закликала уряд Угорщини «взяти до уваги чіткі, конструктивні зауваження».

Be the first to comment on "Угорщина порадила британським євреям зайнятися своїми справами, а не розвішувати антисемітські ярлики"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**