Угорщина може погодитися приймати мігрантів

МігрантиМігранти

Після квітневих парламентських виборів Угорщина може узгодити постійний механізм прийняття біженців. Уряд Віктора Орбана представив свою версію процедури, яка може бути застосована у випадку міграційної кризи, — повідомляє радіо FM FM.

Читайте також: «Угорщина хоче запровадження місії ОБСЄ на Закарпатті»

Брюссельські дипломати в інтерв’ю кореспонденту RMF FM стверджують, що після парламентських виборів в Угорщині уряд у Будапешті може узгодити постійний міграційний механізм.

Болгарія, яка головує в ЄС, інтенсивно працює над компромісом щодо міграції. Її головна ідея полягає в тому, щоб позбавити права вето країн-членів, які не погоджуються приймати біженців.

Віктор Орбан

Віктор Орбан

Читайте також: «Угорщина і Словаччина оскаржили квоти на мігрантів в Європейському суді»

Анонімні співрозмовники сподіваються на угорську контрпропозицію, в якій не згадується будь-яке регулювання, пов’язане з постійним механізмом. На їхню думку, це є сигналом для досягнення порозуміння у даному питанні. «Якщо в контрпропозиції говориться про все, тільки не про те, що є найбільш суперечливим, то посилається сигнал про можливу згоду або компроміс», — говорить один з інтерв’юерів журналіста RMF FM.

Читайте також: «Угорщина таємно прийняла 1300 мігрантів»

Угорська пропозиція, між іншим, включає постулат щодо створення центрів перевірки біженців та можливості тимчасового виключення з Шенгенської зони країн, які не можуть дати собі раду з міграцією.

Брюссель

Брюссель

Be the first to comment on "Угорщина може погодитися приймати мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**