Угорські спецслужби розгорнули в Україні активну шпигунську діяльність

images

Українсько-російський конфлікт став однією з причин, через яку уряд лояльного Росії прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана санкціонував активну роботу угорської розвідки на території України.

Про це депутати парламенту Угорщини дізналися зі спільної доповіді відповідального за розвідку міністра Яноша Лазара, міністра оборони Чаби Хенде і міністра Шандора Пінтера, який очолює Управління конституційного захисту та Службу національної безпеки внутрішніх справ, повідомляє The Budapest Beacon.

У доповіді йшлося про роботу Інформаційного бюро, яке займається збором розвідувальних даних. Відзначається, що надана в кінці червня 2015 року трьома міністрами інформація про роботу угорської розвідки в Україні вже знаходиться у вільному доступі на веб-сайті комітету національної безпеки парламенту.

Міністри повідомили депутатам про те, що масштабна реорганізація в Інформаційному бюро Угорщини завершена. Угорським депутатам також повідомили, що Бюро працює в тісній зв’язці зі спецслужбами країни. У доповіді говориться, що найближчим часом буде реорганізація в роботі Національної контррозвідки і у Відділенні конституційного захисту.

У доповіді говориться, що очолюваний прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном уряд приділяє велику увагу питанням безпеки в регіоні.

Міністр Лазар зазначив, що «угорські шпигуни протягом останнього часу активно працювали в Києві» поряд зі шпигунами інших сусідів Угорщини по регіону. Для мотивації присутності в Україні угорських розвідників говорилося про необхідність гарантії того, що політичні лідери України будуть просувати інтереси Угорщини.

Be the first to comment on "Угорські спецслужби розгорнули в Україні активну шпигунську діяльність"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**