Угорські політики закликають бойкотувати Coca-Cola за рекламування гомосексуалізму

Sziget FestivalSziget Festival

Реклама Coca-Cola, пов’язана з музичним фестивалем в Угорщині, що сприяє нав’язуванню гомосексуалізму, спричинила заклики до бойкоту продукції компанії.

Читайте також: «Греція та Угорщина відмовилися приймати назад біженців, зареєстрованих у цих країнах»

На плакатах, які стосуються відомого Sziget Festival, що починається в середу під гаслом «Love Revolution», демонструються пари, в тому числі гомосексуальні, зі слоганом «нульовий цукор, нульові забобони».

Рекламна кампанія спричинила невдоволення угорців. У неділю один з провідних політиків партії «Фідес» Іштван Болдог закликав бойкотувати продукцію Coca-Cola через провокаційну рекламну кампанію.

Будапешт

Будапешт

«Ми вважаємо, що і гетеросексуали, і гомосексуалісти мають право любити людину, яку вони хочуть та як вони хочуть», — так офіційно відповіла Coca-Cola у своїй заяві.

Партія «Фідес» офіційно не підтримує бойкот Болдога, зазначивши, що угорці вільні вибирати, чи пити колу. Тамас Домбос із гей-групи Хаттер, прокоментував, що «угорський уряд гомофобний, але також усвідомлює зростаюче сприйняття у суспільстві гейського способу життя».

Читайте також: «Угорщина порадила британським євреям зайнятися своїми справами, а не розвішувати антисемітські ярлики»

Цього року спікер парламенту Угорщини заявив, що сприйняття геїв є синонімом «педофілії в моральному сенсі». Віктор Орбан рідко коментує це питання, хоча в інтерв’ю в 2016 році заявив, що геї «можуть робити те, що хочуть, але не можуть мати шлюби, визнані державою». «Яблуко не може попросити вас назвати його грушею», — сказав він.

 

Be the first to comment on "Угорські політики закликають бойкотувати Coca-Cola за рекламування гомосексуалізму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**