Тіллерсон: Нормалізації відносин НАТО з Росією не відбудеться

Рекс ТіллерсонРекс Тіллерсон

Під час зустрічі міністрів закордонних справ у Брюсселі державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що члени Альянсу погодились, що не буде жодної нормалізації відносин з Росією. Він додав, що з цього питання існує «широкий консенсус».

Читайте також: «Про що розмовляли Трамп з Путіним?»

«Під час цієї зустрічі було багато дискусій щодо того, який підхід до Росії буде доречним, і я думаю, що існує загальний консенсус між усіма членами НАТО про те, що на даний час не відбудеться нормалізації діалогу з Росією», — пояснив Тіллерсон під час прес-конференції.

Однак він нагадав, що Захід залежить від Росії у багатьох питаннях, таких як численні конфлікти на Близькому Сході, котрі вимагають об’єднаних зусиль. Він додав, що, на думку Вашингтона, Москва повинна спонукати уряд у Дамаску, який є російським союзником, брати участь у мирних переговорах щодо Сирії, які відбуваються під егідою ООН.

НАТО

НАТО

Читайте також: «США не виключають воєнної операції проти Північної Кореї»

Тіллерсон також заявив, що президент США Дональд Трамп «залучений у мирний процес» між Палестиною та Ізраїлем.

Раніше в середу Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія продовжуватиме проводити політику одночасного стримування Росії і заохочення її до діалогу.

Він нагадав, що з 2016 року Рада НАТО-Росія збиралася шість разів. Під час кожної з цих зустрічей Північноатлантичний альянс підтверджував свою позицію щодо ситуації на Донбасі.

Читайте також: «Тіллерсон назвав умову повернення Росії в G7»

На другий день зустрічі глав дипломатії країн Північноатлантичного альянсу темою переговорів також буде боротьба з тероризмом.

Дамаск

Дамаск

Be the first to comment on "Тіллерсон: Нормалізації відносин НАТО з Росією не відбудеться"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**