Тіллерсон заявив про підготовку в США нових санкцій проти КНДР

Рекс ТіллерсонРекс Тіллерсон

США введе нові санкції проти КНДР у разі необхідності Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон заявив у середу, 3 травня 2017 року, що США введуть більше санкцій відносно Північної Кореї, якщо Пхеньян зробить кроки, які заслуговують такої відповіді.

Читайте також: «Північна Корея знову пригрозила атакувати США»

«Ми готуємо додаткові санкції», — заявив Тіллерсон в коментарі співробітникам Держдепартаменту. За його словами, США можуть їх ввести, якщо виявиться, що дії Північної Кореї вимагають додаткових санкцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву держсекретаря США Рекса Тіллерсона, що США готові вжити воєнних заходів проти Північної Кореї у зв’язку з її ядерними ракетними випробуваннями. За його словами, з кожним успішним вибухом і ракетним випробуванням КНДР Північно-Східна Азія і світ в цілому стають ближче до нестабільності та масштабного конфлікту.

Тіллерсон заявив, що це «лише питання часу, коли КНДР буде мати можливості, щоб завдати удару по США».

Кім-Чен-Ин

Тіллерсон: «Лише питання часу, коли КНДР буде мати можливості, щоб завдати удару по США»

Сполучені Штати мають намір посилити економічний, політичний і дипломатичний тиск на режим Пхеньяна з метою примусу його до мирних переговорів. Про це йдеться в спільній заяві глав Держдепартаменту США, Пентагону і Національної розвідки, оприлюдненому в середу.

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

«Підхід президента обумовлюється тиском на Північну Корею з метою припинення її ядерних програм, розробок балістичних ракет і поширення зброї шляхом посилення економічних санкцій і проведення дипломатичних заходів з нашими союзниками по НАТО і регіональними партнерами», — наголошується в документі.

У зв’язку з цим відзначається, що Сполучені Штати залучають відповідальних членів міжнародного співтовариства для збільшення тиску на КНДР, «щоб переконати режим зменшити ескалацію і повернутися на шлях діалогу».

При цьому в адміністрації пообіцяли підтримувати тісну координацію і співпрацю з союзниками, особливо в регіоні — з Республікою Корея і Японією.

Демаркаційна лінія

Демаркаційна лінія між Південною та Північною Кореями

Читайте також: «КНДР обстріляла південнокорейських військових»

«Сполучені Штати прагнуть до стабільності та мирної денуклеаризації Корейського півострова. Ми продовжуємо бути відкритими для переговорів щодо досягнення цієї мети. Однак ми також готові захищати себе і своїх союзників», — підкреслюється в заяві.

 

 

 

Be the first to comment on "Тіллерсон заявив про підготовку в США нових санкцій проти КНДР"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**