Туск: У разі виходу Великої Британії Євросоюзу загрожує розпад

2_tn

large

У переговорах про збереження членства Великої Британії в Європейському Союзі настав вирішальний момент, заявив глава Європейської ради Дональд Туск.

У разі якщо Велика Британія прийме рішення про вихід з Європейського Союзу, він зіткнеться з реальним ризиком розпаду. Про це заявив глава Європейської ради Дональд Туск.

За його словами, зараз настав вирішальний момент в переговорах з Великою Британією щодо її подальшого членства в ЄС, і обговорення цього питання вимагає обережності.

Попередні переговори з цього питання між Туском і прем’єром Великої Британії Девідом Кемероном відбулися 31 січня. Тоді сторони не дійшли згоди. Чергові переговори, за інформацією ВВС, пройдуть з 16 лютого в Брюсселі.

Референдум про подальше членство Великої Британії у ЄС влада королівства обіцяла провести до кінця 2017 року, проте, за словами Кемерона, він може відбутися вже в 2016 році — якщо угода про реформи Євросоюзу буде підписана незабаром. Сам глава уряду заявляв, що не вважає вихід з ЄС «правильним рішенням для Британії».

Be the first to comment on "Туск: У разі виходу Великої Британії Євросоюзу загрожує розпад"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**