Туск закликає Росію взяти на себе відповідальність за збиття малайзійського авіалайнера

Дональд ТускДональд Туск

«Мінські угоди по Донбасу мають бути повністю виконані», — зазначив Президент Європейської Ради Дональд Туск. Він додав, що Росія несе відповідальність за конфлікт на Сході України і повинна взяти на себе відповідальність за катастрофу літака МН17.

Читайте також: «Катастрофу польського літака під Смоленськом назвали терактом»

Під час 20-го ювілейного саміту Європейський Союз – Україна в Брюсселі у ході спільної конференції з Президентом Петром Порошенком та Президентом Європейської Комісії Жаном Клодом Юнкером Туск заявив, що ЄС закликає Російську Федерацію визнати свою відповідальність за катастрофу малайзійського літака Boeing 777 у Донецькій області, що трапилася 17 липня 2014 року.

«Сьогодні ми також пам’ятаємо трагічну катастрофу літака MH17. Два тижні тому на саміті у Брюсселі європейські лідери згадали про цю трагедію. Ми вшановуємо пам’ять жертв і закликаємо Росію визнати свою відповідальність за трагедію і наполегливо переслідували тих, хто винен у цьому», — сказав Дональд Туск.

Читайте також: «Путін відреагував на трибунал по Боїнгу»

Збитий малайзійський авіалайнер Боїнг-777

Збитий малайзійський авіалайнер Боїнг-777

24 травня спільна група з розслідування катастрофи літака Malaysia Airlines, в тому числі представники Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів і України, надали докази про роль Росії в катастрофі Boeing 777 в 2014 році. Через день міністри закордонних справ Нідерландів та Австралії звинуватили Росію в тому, що вона брала пряму участь в збитті літака.

Росія постійно заперечує будь-яку причетність до цього злочину.

У катастрофі, що сталася 17 липня 2014 року, загинули 283 пасажирів та 15 членів екіпажу. На борту було 193 голландців, 27 австралійців та представники вісьмох інших країн.

Читайте також: «Суд у справі щодо збиття MH17 проведуть в Нідерландах»

У спільній декларації, прийнятій після закінчення саміту, лідери Європейського Союзу та України підтвердили свою волю до подальшої економічної та політичної інтеграції.

Російський ЗРК «Бук»

Російський ЗРК «Бук»

Be the first to comment on "Туск закликає Росію взяти на себе відповідальність за збиття малайзійського авіалайнера"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**