Туристку засудили на 8 років за образу Єгипту

Мону Ель-МазбухМону Ель-Мазбух

Туристку з Лівану Мону Ель-Мазбух було заарештовано минулого місяця за відеоповідомлення на Facebook, в якому вона скаржиться на сексуальні домагання та погані умови в Єгипті. Згодом її було засуджено до восьми років ув’язнення каїрським судом. Про це проінформував її адвокат.

Читайте також: «У Судані виявили незвичайні поховання, які нараховують 6 тис. років»

Мона-ель-Мазбух була арештована в аеропорту Каїра, коли вона збиралася залишити Єгипет. Причиною арешту був розміщений на Facebook відеоролик, в якому вона назвала Єгипет «свинським краєм».

24-річна жінка стверджувала, що зазнала сексуальних домагань з боку водіїв таксі та молодих чоловіків у Єгипті. Крім того, вона була незадоволена обслуговуванням у ресторанах під час Рамадану. Вона також розповіла, що її пограбували під час попереднього візиту до Єгипту.

Суд

Суд

Каїрський суд визнав жінку винною у поширенні фальшивих чуток, які шкодять єгипетському суспільству. Їй також поставили у вину «нападки на іслам та сіяння громадського неспокою».

Читайте також: «На Іберійському півострові продають цілі села»

Захисник засудженої Емад Камал оскаржив вердикт. Апеляційний суд розгляне справу 29 липня.

«Звичайно, якщо буде Божа воля, то вирок зміниться. З усією повагою до суду це дуже суворе покарання. Воно перебуває в межах закону, але у цьому випадку суд виніс максимальний вирок», — сказав він.

Камал стверджує, що внаслідок хірургічної операції головного мозку, якої Мазбух зазнала у 2006 році (жінці видалили з мозку згусток крові), вона нездатна контролювати свій гнів, про що свідчать медичні довідки, надані ​​до суду. Вона також страждає від депресії.

Єгипет

Єгипет

Читайте також: «Геополітичний виклик ісламського світу»

Прихильники жорстокого покарання за поширення «хибних чуток про Єгипет» стверджують, що подібні суворі заходи необхідні, щоб стабілізувати державу після багаторічних шоків, які призвели до втечі з країни іноземних інвесторів.

Be the first to comment on "Туристку засудили на 8 років за образу Єгипту"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**