Туреччина почала наповнювати Європу бойовиками

Сулейман СойлуСулейман Сойлу

Туреччина почала репатріювати бойовиків терористичного угрупування «Ісламська держава» (ІГ, заборонена в Росії) в країни, з яких вони прибули на Близький Схід. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Ісмаїл Катаклі, передає місцевий телеканал TRT Haber.

Читайте також: «Туреччина призупинила угоду з Грецією щодо прийому мігрантів»

Влада вже депортували одного бойовика з американським громадянством, повідомляє Reuters. За словами Катаклі, ще семеро терористів з громадянством Німеччини будуть депортовані через три дні. Він додав, що деякі справи про висилку поки знаходяться на розгляді: зокрема, 11 бойовиків французького походження, захоплених на території Сирії.

Заступник глави МВС підкреслив, що уряд вже розглянув 90% справ заарештованих бойовиків ІД. «Ми вже встановили контакти з зацікавленими у поверненні терористів країнами. Процес видачі закордонних бойовиків буде завершено, що б не сталося», — зазначив політик.

Туреччина

Туреччина

Глава турецького МВС Сулейман Сойлу ще 8 листопада заявив, що Туреччина почне відправляти полонених бойовиків ІД назад в Європу, навіть якщо їх громадянство буде анульовано. Він також засудив озвучене Бельгією пропозицію проводити судові розгляди над ними там, де вони скоювали злочини.

Читайте також: «Туреччина погрожує розірвати дипломатичні стосунки з Ізраїлем»

Сойлу повідомляв, що під вартою в Туреччині знаходяться близько 1,2 тисячі членів угруповання. Ще 300 також були затримані під час турецької військової операції на півночі Сирії.

Be the first to comment on "Туреччина почала наповнювати Європу бойовиками"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**