Турецька влада розповіла про тактику смертників в аеропорту Стамбула

ТуреччинаАеропорт імені Ататюрка

Терористи проривалися в термінал з боєм. У результаті теракту в аеропорту Стамбула загинула 41 людина.

Читайте також: «Польща залучить Україну до нового шляху Європа-Туреччина»

Терористи-смертники, що атакували аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі, не змогли подолати систему безпеки і тому вирішили прорватися в пасажирський термінал з боєм, заявив прем’єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим.

«Коли терористи не змогли подолати систему безпеки, коли вони не змогли пройти через рамки і минути поліцейський контроль і службу безпеки, вони повернулися назад, дістали з валіз зброю і відкрили безладний вогонь на стійці перевірки безпеки», — сказав він.

За словами турецького прем’єра, один із смертників підірвав себе біля входу, а «двоє інших, скориставшись панікою, прорвалися всередину і здійснили самопідрив».

Туреччина

Терористи-смертники атакували аеропорт імені Ататюрка

Читайте також: «Росія та Туреччина не домовляться щодо Сирії, — експерт»

У результаті терористичного акту у міжнародному аеропорту «Ататюрк» у Стамбулі одна громадянка України загинула, ще троє українців отримали поранення та перебувають у лікарнях, повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

«За уточненими даними ГКУ (Генерального консульства України – Глобал Аналітик) в Стамбулі, кількість постраждалих під час терористичного акту в міжнародному аеропорту «Ататюрк» громадян України зросла до чотирьох осіб: одна громадянка загинула в госпіталі від отриманих поранень, троє інших громадян (одна жінка і двоє чоловіків) перебувають у лікарнях Стамбула з пораненнями різного ступеня тяжкості. Їх життю та здоров’ю нічого не загрожує», — йдеться в повідомленні Департаменту на офіційній сторінці в Facebook. Постраждалих українців у лікарні відвідав консул України в Стамбулі.

Читайте також: «Відносини Туреччини з країнами Південного Кавказу. Перспективи вирішення існуючих конфліктів»

голова турецького уряду

Біналі Йилдирим

Be the first to comment on "Турецька влада розповіла про тактику смертників в аеропорту Стамбула"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**