Трамп про Байдена: «Він знав, як цілувати дупу Обамі»

Дональд ТрампДональд Трамп

«Вони хочуть знищити ваші голоси так, ніби їх ніколи не було», — заявив Президент США Дональд Трамп на мітингу в штаті Міннесота. Це була перша акція, в якій Трамп брав участь з моменту початку розслідування у справі про імпічмент Президента, яке ініціювали демократи в Палаті представників.

Читайте також: «Форт Трамп: Присутність американців у Польщі триватиме»

«Вони (демократи) знають, що не можуть перемогти на виборах 2020 року, — сказав Трамп. — Тому вони починають шалений імпічмент, полювання на відьом».

У той же час Трамп заявив, що спроба повалити його через імпічмент призведе до реакції американців біля виборчих скриньок, «якої раніше не було в історії США».

Міннесота

Міннесота

Під час мітингу Трамп також розкритикував свого суперника, колишнього віце-президента США під час президентства Барака Обами, Джо Байдена, та його сина Хантера. За словами Трампа, Хантер — «невдаха», а Байден був хорошим віце-президентом, оскільки знав «як цілувати дупу Бараку Обамі».

Читайте також: «Дональд Трамп: Я не сказав нічого поганого Зеленському»

«Протягом наступних тринадцяти місяців ми будемо боротися з усіма нашими серцями та душами, і переможемо у чудовому штаті Міннесота в 2020 році», — пообіцяв Трамп.

Він заявив, перемозі на президентських виборах в цьому штаті допоможе той факт, що демократка Ільхан Омар, відома своєю критикою Трампа (особливо його імміграційної політики), була обрана до Конгресу в одному з округів Міннесоти.

Ільхан Омар

Ільхан Омар

Читайте також: «Дональд Трамп: Китай веде солдатів до кордону з Гонконгом»

«Конгресменка Омар — це соціалістка, яка ненавидить Америку, — сказав Трамп. — Вона є однією з причин, чому я виграю. Республіканська партія переможе в Міннесоті через 13 місяців».

Be the first to comment on "Трамп про Байдена: «Він знав, як цілувати дупу Обамі»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**