Трамп похвалив Україну за «хороший прогрес», незважаючи на складні обставини

Петро Порошенко та Дональд ТрампПетро Порошенко та Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп похвалив Україну за «хороший прогрес» в складних умовах, які виникли внаслідок анексії Росією Кримського півострова.

Читайте також: «Конгрес США вирішив втерти носа ВРУ»

Трамп зустрівся зі своїм українським колегою Петром Порошенком 21 вересня в Нью-Йорку під час засідання Генеральної Асамблеї ООН.

«Я б не сказав, що це найпростіше місце для життя», але «щодня стає дедалі краще. Я чую дуже добрі речі. Україна просувається вперед цілком непогано», — сказав Трамп після шестихвилинної зустрічі з українським лідером.

Говорячи англійською мовою, Порошенко сказав, що вважає, що обидві країни покращили безпеку та економічне співробітництво.

Він повернувся до цієї теми під час телевізійного брифінгу, заявивши, що обидва керівники мають спільне бачення «нового рівня» оборонного співробітництва.

Будівля ООН в Нью-Йорку

Будівля ООН в Нью-Йорку

Читайте також: «Порошенко і Трамп домовилися про зустріч»

«Ми обговорили всі сфери цієї співпраці, зокрема співробітництво з Міністерством оборони та іншими установами», — відзначив він. При цьому Порошенко не сказав, чи було досягнуто будь-якого прогресу в ініціативі одержання оборонного озброєння.

Сполучені Штати наклали санкції на Москву за її агресивні дії проти Україні, включаючи анексію Кримського півострова та підтримку сепаратистів у Східній Україні.

Від початку в квітні 2014 року війни на Донбасі, яку розв’язала РФ, загинуло понад 10 000 осіб.

Порошенко сказав, що Трамп підтримав пропозицію розгорнути миротворців ООН «в тому числі на неконтрольованій частині українсько-російського кордону, що перешкоджатиме проникненню російських військ та російського озброєння».

Читайте також: «Трамп попередив президента Ірану»

На Донбасі

На Донбасі

Be the first to comment on "Трамп похвалив Україну за «хороший прогрес», незважаючи на складні обставини"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**