Трамп оголосив про створення підрозділу для захисту інтересів США в космосі

SPACECOMSPACECOM

Президент Дональд Трамп оголосив про створення космічного командування США — SPACECOM на чолі з чотиризірковим генералом ВПС. SPACECOM займатиметься захистом американських інтересів у космосі. За словами Президента, завдяки такому рішенню, американську космічну перевагу ніколи не поставлять під сумнів чи загрозу.

Читайте також: «50-річчя висадки на Місяць. Дональд Трамп зустрівся з астронавтами»

Мас-медіа зазначають, що в Америці ще немає космічних сил. На їх створення має погодитися Конгрес США. За даними ЗМІ, таке рішення буде прийнято після повернення законодавців із серпневих святкових вакацій, незважаючи на скептицизм деяких конгресменів з обох партій.

Білий дім

Білий дім

Згідно з припущеннями, космічні сили матимуть можливість виявляти та знищувати ракети супротивника. Вони будуть створені, серед іншого, для захисту військових та комерційних супутників, які мають для США величезне значення.

Читайте також: «Дональд Трамп: Китай веде солдатів до кордону з Гонконгом» 

Оголошуючи свою резолюцію в Білому домі, Президент пояснив, що космічне командування також використовуватиме засоби інших військових сил США.

Серед задач SPACECOM, який нараховуватиме 700 людей, буде забезпечення зв’язку між солдатами та командирами у польових умовах. Він також повинен попереджати про ракетні атаки.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

«Так само, як ми визнали землю, повітря, море та кіберпростір ймовірними полями битв, так зараз ми будемо ставитися до космосу як до незалежної зони, яку контролюватиме нове військове командування», — сказав Трамп.

Читайте також: «Трамп: Незабаром ми відповімо на дурість Макрона» 

Дотепер у США було п’ять типів збройних сил: сухопутні війська, флот, військово-повітряні сили, морська піхота та берегова охорона.

 

 

 

Be the first to comment on "Трамп оголосив про створення підрозділу для захисту інтересів США в космосі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**