Трамп надіслав листа Путіну, невідомо про що

Дональд ТрампДональд Трамп

Американський сенатор Ренд Пол розповів про те, що надіслав особистого листа від президента США Дональда Трампа до адміністрації Владіміра Путіна. Кремль підтвердив інформацію, але не згадав про те, що було в посланні.

Читайте також: «Дональд Трамп поділяє думку щодо сумнівної користі загальної вакцинації»

Лист до російського президента від Дональда Трампа був переданий російській стороні по дипломатичним каналам, але Кремль ще не ознайомився з його змістом, — заявив прес-секретар Дмітрій Пєсков у середу.

«Так, дійсно, лист був прийнятий дипломатичними каналами, і ми очікуємо, що президентська адміністрація незабаром отримає його», — сказав прес-секретар Кремля.

Ренд Пол

Ренд Пол

«Мені було дуже приємно надіслати листа від президента Дональда Трампа до адміністрації Владіміра Путіна», — написав раніше американський сенатор Ренд Пол у Twitter. «У листі наголошено на важливості подальшої участі в різних сферах, включаючи боротьбу з тероризмом, зміцнення законодавчого діалогу та відновлення культурного обміну», — додав він. Кремль, однак, не підтвердив зміст листа.

Читайте також: «Дональд Трамп: Хай Тереза Мей займеться ісламським тероризмом, а не мною»

27 липня президент Росії заявив, що готовий зустрітися з Дональдом Трампом як у Вашингтоні, так і в Москві. Він додав, що знову запросив американського лідера відвідати російську столицю.

Сара Сандерс, прес-секретар Білого дому, заявила, що Дональд Трамп зможе відвідати Москву після отримання офіційного запрошення і що президент сподівається зустрітися зі своїм російським колегою у Вашингтоні після 1 січня 2019 року.

Білий дім

Білий дім

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

Дотепер Трамп та Путін спілкувалися тричі. Зовсім недавно в Гельсінкі, 16 липня, під час двостороннього саміту, раніше в рамках саміту G20 у Гамбурзі в липні 2017 року та з нагоди саміту АРЕС у В’єтнамі в листопаді.

1 Comment on "Трамп надіслав листа Путіну, невідомо про що"

  1. Видимо, даже Путин не понял, про что было письмо…

Leave a comment

Your email address will not be published.

**