Трамп: Меркель була суперзіркою, поки не дозволила мільйонам мігрантів приїхати до ФРН

Дональд ТрампДональд Трамп

«Я не проросійський, я не про-якийсь там, — сказав президент США Дональд Трамп в інтерв’ю Fox News у понеділок в Гельсінкі. — Я просто хочу, щоб ця країна була в безпеці. Росія і США контролюють 90% ядерної зброї у світі, а США співпрацюють з Росією — не тільки через це. Це гарна, а не погана річ», — пояснив він в бесіді, в якій розкритикував європейську та американську міграційну політику.

Читайте також: «Трамп підписав директиву: Американці збираються знову летіти на Місяць»

Коли інтерв’юер Токер Карлсон запитав Трампа, чи якась нація в Європі отримала користь від масової міграції, американський президент відповів: «Ані жодна».

«Я сказав: імміграційна політика в Європі — це катастрофа. Це руйнує Європу. Руйнує європейську культуру. У цій сфері зростає злочинність, тому краще щось зробити з цим», — сказав він. Трамп зазначив, що канцлер Німеччини Ангела Меркель була «суперзіркою», перш ніж була «сильно пошкоджена» своєю імміграційною політикою. «Ангела була суперзіркою, поки не дозволила мільйонам людей приїхати до Німеччини», — сказав він.

Гельсінкі

Гельсінкі

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

Президент також використав свою критику Європи для пропаганди власної імміграційної політики та розкритикував позицію Демократичної партії у цьому питанні. «Демократи хочуть відкритих кордонів, що на практиці означає: «Ми хочемо відкрити кордони, ми хочемо злочинів», — сказав він. — Можливо, це політична філософія, з якою вони виросли, можливо, вони навчалися цього в школі, може бути, вони дурні. Я не знаю».

Читайте також: «Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України»

Трамп зазначив, що США мають «найгірше імміграційне законодавство у світі — відсутність будь-якого закону, протилежність закону». «Насправді ганебно, що демократи нічого з цим не роблять, бо їм потрібні голоси мігрантів. Вони не є хорошими політиками, вони ведуть жахливу політику, але вони вміють триматися разом, протистояти і перешкоджати. Проте це шкодить нашій країні, — продовжує Трамп. — Але ми змінимо імміграційне законодавство».

Білий дім

Білий дім

Be the first to comment on "Трамп: Меркель була суперзіркою, поки не дозволила мільйонам мігрантів приїхати до ФРН"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**