Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України

Д. Трамп і В. ПутінД. Трамп і В. Путін

Вашингтон і надалі буде працювати над підтримкою миру на території Центральної та Східної Європи.

Читайте також: «Сенат США схвалив нові санкції проти Росії та Ірану»

«Сполучені Штати наполегливо закликають Москву припинити дестабілізацію ситуації в Україні та інших країнах. Закликаємо Росію залишити Україну в спокої. Вашингтон працює також разом із Варшавою з метою боротьби із дестабілізуючою поведінкою Російської Федерації у Європі», — зазначив Трамп.

Окрім цього, американський лідер закликав Кремль припинити підтримувати злочинні режими, у тому числі в Сирійській Республіці та Ірані. Він  наголосив на загрозі «радикального ісламського тероризму». «Нам протистоїть ще одна репресивна ідеологія, яка прагне експортувати тероризм і екстремізм по всьому світові. Америка та Європа потерпають від однієї терористичної атаки за іншою».

Площа Красінських, Варшава

Площа Красінських, Варшава

Читайте також: «Росія не веде гібридну війну, вона системно знищує Україну — Скіпальський»

Трамп підкреслив відданість США зобов’язанням НАТО, окремо відзначивши підтримку принципу колективної безпеки, закладеному в Статті 5 НАТО: «трансатлантичний зв’язок між Сполученими Штатами та Європою – потужний як ніколи».

Коментуючи питання про те, що Москва втрутилась у вибори президента США у 2016 році, Трамп відповів: «Не виключаю тієї можливості, що саме Росія могла втрутитися у цей процес».

Виступ Трампа відбувся на площі Красінських на фоні пам’ятника Варшавському повстанню 1944 року, зведеному на честь сотень тисяч польських військових та цивільних громадян, які загинули під час повстання проти нацистів, яке тривало два місяці.

Читайте також: «У Польщі розпочалося будівництво американської військової бази»

Переговори між президентами США та Польщі

Переговори між президентами США та Польщі

Be the first to comment on "Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**