Трамп заявив про намір розширити ядерний потенціал США

СШАБілий дім

Президент США Дональд Трамп назвав «односторонньою» і «дуже поганою» угоду з Росією за договором про скорочення та обмеження стратегічних ядерних озброєнь.

Читайте також: «Трамп зробив перші кроки на посту президента»

Президент США Дональд Трамп в інтерв’ю агентству Reuters заявив, що хоче розширити ядерний арсенал країни, тому що Штати, на його думку, відстали з огляду на своє озброєння.

Він зазначив, що «було б чудово», якби жодна країна не мала ядерної зброї, але якщо вона все-таки буде, США мусять перебувати на початку цього списку.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Трамп також висловив занепокоєння у зв’язку з розгортанням РФ крилатих ракет, що йде врозріз з договором про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, та назвав «односторонньою» і «дуже поганою» угоду з Росією згідно з договором про скорочення та обмеження стратегічних ядерних озброєнь (СНВ- 3).

Читайте також: «Дональд Трамп і Хілларі Клінтон представлять свої партії на виборах»

Він заявив, що тепер нова президентська адміністрація має намір укласти «гарну угоду».

Договір між Україною і Російською Федерацією і США про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь СНО-3 набули чинності після ратифікації парламентами обох країн 5 лютого 2011 року. Термін його дії 10 років. Згідно з угодою, до лютого 2018 року сторони повинні скоротити ядерні боєзаряди до 1550 одиниць кожна, а балістичні ракети на підводних човнах і важких бомбардувальниках — до 700 одиниць.

Читайте також: «Трамп переміг на президентських виборах в США»

трамп

Інавгурація Дональда Трампа

 

Be the first to comment on "Трамп заявив про намір розширити ядерний потенціал США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**