Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою

АмерикаДональд Трамп

Президент США Дональд Трамп має намір найближчим часом почати переговори з лідерами Канади і Мексики про перегляд угоди про вільну торгівлю в Північній Америці, відомої під назвою NAFTA (North American Free Trade Agreement).

Читайте також: «Порошенко і Трамп домовилися про зустріч»

Вже призначено зустрічі з цього питання з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто. З останнім зустріч запланована на 31 січня (дата зустрічі з Трюдо поки не названа). Під час приведення до присяги співробітників Білого дому Трамп заявив, що обговорить з мексиканським колегою також питання міграції і прикордонного контролю.

Канада

Джастін Трюдо

Читайте також: «Трамп переміг на президентських виборах в США»

Якщо Мексика і Канада відмовляться від переговорів по режиму вільної торгівлі США залишають за собою право вийти з угоди, повідомив Білий дім.

Тристороння угода про вільну торгівлю набула чинності в 1994 році. Раніше Трамп назвав її найгіршою торговельною угодою, яку коли-небудь підписували США.

Під час виборчої кампанії Трамп заявляв, що коли він стане президентом, з США будуть вислані мексиканські нелегали, а між двома країнами зведуть мур для перешкоджання нелегальній міграції. Крім того, Трамп пригрозив запровадити ввізні мита на товари з Мексики, в тому числі вироблені транснаціональними компаніями.

Читайте також: «Трамп почне діяти відразу після інавгурації»

мексиканець

Енріке Пенья Ньєто

 

 

Be the first to comment on "Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**