Тимчук: Бойовики «ДНР» в Мінську знову «ліплять», що їм заманеться

index

index1

Представники так званої «республіки» на переговорах в Мінську зробили дивну заяву щодо своїх претензій на Дебальцеве.

Про це в «Фейсбуці» пише керівник Центру військово-політичних досліджень України Дмитро Тимчук.

«Сьогодні т.зв. «Постійний повноважний представник «ЛНР» на переговорах в Мінську» Владислав Дейнего на форумі «Мінські домовленості як основа суверенітету Донбасу» в Дебальцевому зробив дуже цікаву заяву.

Цитата: «… Каменем спотикання при підписанні Комплексу заходів було питання Дебальцевого, і нам вдалося відстояти свою позицію. Україна ж була змушена визнати наше право висловлювати свою думку і відстоювати свої території. І це найяскравіший приклад того, як саме ми збираємося діяти в подальшому і відстоювати права наших громадян».

Це при тому, що саме з широкомасштабного наступу російсько-терористичних військ на Дебальцеве в лютому минулого року і почався зрив Мінських домовленостей. І по Мінську-2 ця територія не може бути підконтрольною терористам.

«Зазвичай терористи ліплять, що їм заманеться. Але дана заява не схожа на їх звичайні «понти для приїжджих». Думаю, українській владі варто було б прокоментувати цю заяву представника «ЛНР», та й в цілому пояснити, чому про неприємні деталі хваленого «мінського діалогу» ми дізнаємося від бойовиків?» — пише він.

Тим часом у район населеного пункту Сніжне Донецької області незаконні збройні формування танковими транспортерами перевозять самохідні артилерійські установки «Акація». Про це в понеділок, 15 лютого, повідомив координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Через Шахтарськ в район Сніжного бойовиками перекинуто декілька одиниць САУ 2С3 «Акація». Перевезення здійснювалася танковими транспортерами, техніка укрита брезентом», — написав пан Тимчук в Фейсбуці.

Також він зазначив, що на північ від Ясинуватої (район Крутої Балки) фіксувалося переміщення чотирьох одиниць бронетехніки бойовиків (3-х БМП-2 і 1-й МТ-ЛБ) в сторону посадок на північ від Крутої Балки.

Як повідомлялося, російсько-терористичні війська продовжують стягувати важке озброєння на окуповану територію Донбасу. Раніше в Донецьк стягнули самохідні артилерійські установки «Гвоздика», бойові машини піхоти і танки.

Be the first to comment on "Тимчук: Бойовики «ДНР» в Мінську знову «ліплять», що їм заманеться"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**