Тимошенківці «копають» під Гройсмана

БЮТЮлія Тимошенко

Як розповів народний депутат Сергій Соболєв, в даний час соратники Юлії Тимошенко збирають так званий юридичний пакет.

Читайте також: «Скандал з туфлями Тимошенко за 40 тисяч євро отримав продовження»

Представники партії «Батьківщина» всерйоз зайнялися збором документів для того, щоб ініціювати відставку голови українського уряду Володимира Гройсмана.

Як розповів народний депутат Сергій Соболєв, в даний час соратники Юлії Тимошенко збирають так званий юридичний пакет — матеріали, необхідні для того, щоб усунути Прем’єр-міністра з посади.

Поки єдиною перешкодою на шляху членів партії є те, що питання про відставку глави Кабміну може бути піднято лише після 14 квітня, наголосив парламентарій. Соболєв не виключив, що «Батьківщина» ініціює звільнення Гройсмана раніше цього терміну.

БЮТ

Сергій Соболєв

Читайте також: «Тимошенко лобіювала інтереси Онищенка»

У той же час політик зазначив, що він і його однопартійці знайшли «прямі конституційні порушення» в ході призначення Гройсмана головою уряду.

6 лютого Юлія Тимошенко заявила, що при наявності в парламенті політичної волі є можливість висловити недовіру уряду Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Роботу Прем’єр-міністра політик назвала «вкрай незадовільною». Тимошенко повідомила, що її фракція готова виступити з ініціативою про відставку уряду.

Відповідно до Закону «Про Кабінет Міністрів», пропозицію про відставку уряду може внести або президент, або не менше 150 депутатів. Щоб відправити Кабмін у відставку, за резолюцію про недовіру повинні проголосувати щонайменше 226 депутатів.

Читайте також: «По Тимошенко завдано потужного удару»

БЮТ

Володимир Гройсман

 

Be the first to comment on "Тимошенківці «копають» під Гройсмана"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**