Тереза Мей про атаку на Сєргєя Скріпаля

Тереза МейТереза Мей

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Май заявила вчора в Палаті Громад британського Парламенту, що «дуже ймовірно», що саме Росія стоїть за спробою вбивства колишнього подвійного шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки, а Лондон вимагає термінових пояснень від Кремля.

Читайте також: «Тереза Мей обіцяє втричі скоротити потік мігрантів на Британські острови»

Глава британського уряду заявила, що в результаті нападу на колишнього подвійного російсько-британського агента Сєргєя Скріпаля та його дочку Юлію, що відбувся 4 липня, була застосована хімічна зброя «новічок», яка раніше була розроблена та використовувалася Росією.

Глава уряду Великої Британії підкреслила, що «існують лише два можливих пояснення того, що сталося. Або це була пряма дія Росії проти нашої країни, або російський уряд втратив контроль над потенційно катастрофічно руйнівним паралітичним і судомним засобом, і дозволив, щоб він потрапив в руки інших осіб».

Сєргєй Скріпаль з дочкою

Сєргєй Скріпаль з дочкою

Читайте також: «Тереза Мей заявила про продовження тиску на Росію»

Мей зазначила, що глава британської дипломатії Борис Джонсон терміново викликав російського посла і вимагав від нього пояснень, а також — негайно надати Організації із заборони хімічної зброї, яка знаходиться в Гаазі повну інформацію про програму розвитку хімічної зброї «новічок».

Читайте також: «Тереза Мей розповіла, як США повинні будувати відносини з Росією»

Британська прем’єр-міністр підкреслила, що у середу її уряд «детально вивчить російську відповідь», але передбачила: «Якщо ми не отримаємо достовірної відповіді, то визнаємо, що ця акція — несанкціоноване застосування сили російською державою проти Великої Британії».

Лондон

Лондон

Be the first to comment on "Тереза Мей про атаку на Сєргєя Скріпаля"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**