США починає боротися з Росією новим способом

Білий дімБілий дім

Палата представників Конгресу США схвалила створення комітету для боротьби з прихованим впливом Росії в інших країнах. Дана структура була включена у загальний проект бюджету країни на період 2017 фінансового року, що залишився.

Читайте також: «РФ і США: дві різні концепції боротьби з наркотиками»

У тексті зазначено, що Росія використовує такі прийоми, як терористичні акти, вбивства, таємне мовлення, маніпуляція зі ЗМІ, дезінформацію і фінансування агентів впливу.

Документ містить секретний додаток, який не оприлюднили.

До складу комітету мають увійти представники національної розвідки, Міноборони, ФБР, Держдепартаменту, Мінфіну, офісу генерального прокурора і Міністерства енергетики.

російські спецслужби

За зломом серверів Демократичної партії США стоять російські спецслужби

У разі створення структура повинна буде щорічно звітувати перед Конгресом про виконану роботу, ключові ініціативи, а також про спроби Москвою чинити вплив. Затвердити створення такого комітету повинен Сенат, крайній термін для голосування призначений на 5 травня.

Читайте також: «США не зніматимуть санкції проти Росії»

«У структурі виконавчої гілки влади створюється міжвідомчий комітет, завданням якого є протидія активним заходам, які вживаються Російською Федерацією для здійснення прихованого впливу», — відзначили в Конгресі.

Нагадаємо, 6 січня була опублікована розсекречена версія доповіді, підготовленої ЦРУ, ФБР і Агентством національної безпеки США, в якій стверджується, що президент Росії Владімір Путін особисто розпорядився організувати кампанію з метою вплинути на політичний процес в Сполучених Штатах і зганьбити кандидата в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон, щоб домогтися перемоги її суперника Дональда Трампа. Москва ці звинувачення відкидає.

Читайте також: «США жорстко відреагували на російській кібератаки»

Вашингтон

Вашингтон

 

Be the first to comment on "США починає боротися з Росією новим способом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**