США отримають від Мексики гроші на будівництво муру на кордоні

мурВ США побудують мур на кордоні з Мексикою

Влада США переконана, що зможе отримати від Мексики гроші на будівництво муру на кордоні.

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

Про це повідомив міністр юстиції, генеральний прокурор Сполучених Штатів Джеймс Сешнс.

Ми доб’ємося оплати тим чи іншим шляхом. Є багато способів отримати необхідні кошти. Я не очікую, що мексиканська влада надасть нам гроші на це, але ми можемо змінити існуючі правила торгівлі. На цей рахунок немає сумнівів, — додав він.

За словами Сешнса, після будівництва муру число нелегалів значно зменшиться, що дозволить США заощадити мільярди доларів.

Зокрема, передбачається, що витрати Держдепартаменту США будуть скорочені на 28%, а з охорони агентства навколишнього середовища — відразу на 31%, з майже $8 млрд до $5,2 млрд.

Білий дім

Білий дім

Читайте також: «Президент Мексики знову відмовився платити за мур на кордоні з США»

При цьому варто відзначити, що президент США Дональд Трамп планує виділяти з федерального бюджету країни суму в $4,1 млрд на будівництво муру між Мексикою та США протягом двох років.

Згідно з витягами із запропонованого Трампом бюджетного плану, в 2017 році на будівництво муру пропонується витратити $1,5 млрд, в 2018 році передбачається збільшити витрати вже до $2,6 млрд.

Для порівняння, раніше, 10 лютого, Міністерство внутрішньої безпеки США оцінило вартість будівництва муру в $21,6 млрд, при цьому час його побудови, за оцінками відомства, складе трохи більше трьох років.

Трамп пообіцяв домогтися зниження вартості муру, а сам проект зацікавив понад 225 будівельних компаній по всьому світові.

Читайте також: «Українці в Мексиці»

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Be the first to comment on "США отримають від Мексики гроші на будівництво муру на кордоні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**