США змушують Росію воювати на два фронти — Лавров

ee58cd27dee6768bf3c9118d2138f0b81455112168

images

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров днями зробив чергову сенсаційну заяву щодо Донбасу і Сирії. Дипломат звинуватив США в тому, що Вашингтон насильно заганяє Росію на Донбас. При цьому все робиться в той момент, коли американці «вміло» використовують ЗС РФ в Сирії.

Лавров, посилаючись на якісь домовленості між «неоконами» і «яструбами» у Вашингтоні, заявив, що американці змушують РФ повернутися на Донбас.

«Я не прихильник «теорії змов», але деякі факти підтверджують теорію, що дехто в Вашингтоні був би не проти, як вони висловлюються самі в неофіційних бесідах у вузькому колі, змусити Росію воювати на два фронти. Щоб не знижувалася напруженість в Україні, на Донбасі, щоб там постійно спалахували «гарячі» фази кризи, щоб ми відволікалися на цю кризу набагато більше, ніж в період припинення вогню, і щоб нам життя в Сирії медом не здавалося», — сказав він в інтерв’ю одній з московських газет.

Нагадаємо, державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі звинуватив Росію в тому, що вона перешкоджає веденню переговорів по завершенню війни в Сирії. Однією з основних претензій Вашингтона є те, що РФ тримає в Сирії свої війська.

Be the first to comment on "США змушують Росію воювати на два фронти — Лавров"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**