США заблокують Nord Stream 2? Вже є законопроект

«Rzeczpospolitа»«Rzeczpospolitа»

Дотепер Сполучені Штати критикували будівництво трубопроводу Nord Stream 2. Нині вони переходять до дій, — читаємо в останньому номері польської газети «Rzeczpospolitа».

Читайте також «Україна та Польща спільно протистоятимуть будівництву Nord Stream 2»

До Сенату США представлено законопроект, що накладає штрафи на компанії, котрі будують Nord Stream 2. Групу впливових сенаторів, які хочуть відкласти будівництво газопроводу, очолює республіканець з Техасу Тед Круз.

«Nord Stream 2 загрожує енергетичній безпеці Європи та національній безпеці США. Сполучені Штати просто не можуть дозволити Росії диктувати енергетичне майбутнє Європи», — зазначає Круз.

Nord Stream 2

Nord Stream 2

Газета нагадує, що в листопаді про блокаду Nord Stream 2 Пьотр Наймський, який у канцелярії прем’єр-міністра Польщі відповідає за газовий сектор, розмовляв у Варшаві з секретарем у справах енергетики Ріком Перрі.

Читайте також «Глава МЗС Естонії висловився проти Nord Stream 2»

«Існує необхідність в послідовному протистоянні проекту Nord Stream 2», — сказав Перрі на прес-конференції після розмови з Наймським.

Ухвалення законопроекту Конгресом здається дуже ймовірним. «Це приведе до затримки інвестицій на роки, тому що росіяни не мають технології прокладання трубопроводу на такій глибині», — читаємо в періодичному виданні.

Читайте також «НАТО відпрацьовує швидке перекидання особового складу на схід»

«Нашим пріоритетом було переконати американців діяти. Досі вони поділяли нашу позицію щодо газопроводу, але усе закінчувалося деклараціями. Нині це змінилося», — кажуть газеті «Rzeczpospolita» польські дипломатичні джерела.

 

 

Be the first to comment on "США заблокують Nord Stream 2? Вже є законопроект"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**