США ввели масштабні санкції проти режиму Асада

Білий дімБілий дім

У санкційний список Міністерства фінансів США включили понад 270 осіб, причетних до виготовлення зброї масового ураження для сирійського режиму.

Читайте також: «The Times: Велика Британія домагатиметься введення нових санкцій проти РФ»

Міністерство фінансів США повідомило про введення нових санкцій проти режиму сирійського президента Башара Асада у відповідь на застосування ним хімічної зброї проти цивільного населення.

«Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США ввело заходи у відповідь на атаку 4 квітня 2017 року із застосуванням газу зарин проти невинних цивільних у місті Хан-Шейхун з боку режиму сирійського диктатора Башара Асада», — сказано в заяві Мінфіну США від 24 квітня.

Після хімічної атаки

Після хімічної атаки

До санкційних списків включили 271 посадову особа Сирійського дослідницького центру (SSRC), відповідального за розробку та виготовлення зброї масового ураження і засобів її доставки. «У цих осіб є досвід у сфері хімічних розробок та суміжних дисциплін та/або підтримки програми хімічної зброї SSRC, принаймні, з 2012 року», — пояснили у відомстві.

Читайте також: «Захоплення Алеппо військами Асада не закінчить війну в Сирії — Могеріні»

Міністр фінансів США Стівен Мнучін запевнив, що Вашингтон «постійно переслідуватиме та припинятиме фінансову активність усіх осіб, пов’язаних із виробництвом хімічної зброї, що використовується для здійснення цих злочинів».

Міністр зазначив, що даний пакет санкцій доповнює введені у січні санкції проти 18 чиновників режиму Асада, п’яти родів військ сирійської армії і організацій, пов’язаних із розробкою хімічної зброї.

Нагадаємо, 7 квітня з військових кораблів США були випущені 59 ракет по авіабазі урядових військ Сирії в провінції Хомс. Ракетний удар є відповіддю на хімічну атаку в сирійській провінції Ідліб 4 квітня.

Читайте також: «Британія підтвердила участь в авіаударі по військах Асада в Сирії»

Асад

Даний пакет санкцій доповнює введені у січні санкції проти 18 чиновників режиму Асада

 

 

Be the first to comment on "США ввели масштабні санкції проти режиму Асада"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**