Суд покарав Орнеллу Мутті піврічним ув’язненням за зустріч з Путіним

Орнела МутіОрнела Муті

Відома італійська актриса Орнелла Муті була засуджена до піврічного ув’язнення з відтермінуванням і до виплати штрафу у розмірі 500 євро за те, що відмовилася грати у театральній виставі, щоб взяти участь в урочистостях за участі президента Росії Путіна.

Читайте також: «У Росії можуть змінити Конституцію, щоб Путін правив довічно»

Вердикт Апеляційного суду Трієста був підтриманий Верховним судом, який постановив, що зірка кіно та телебачення винна у спробі шахрайства та наданні брехливих свідчень. Апеляція актриси на це рішення була відхилена.

Справа стосується події, що трапилася в грудні 2010 року, коли Муті вилетіла до Санкт-Петербурга для участі у великій благодійній акції разом з Путіним та американським актором Кевіном Костнером.

Читайте також: «Путін вчетверте висуває свою кандидатуру на президента Росії»

Театр Верді

Театр Верді

Актрису звинувачували в тому, що вона скасувала свій виступ у театрі Верді в Порденоне на півночі Італії, пояснюючи це хворобою. Муті подала медичну довідку про те, що страждає ларинготрахеїтом і лихоманкою. Згідно з цією довідкою, лікар з Риму рекомендував хворій п’ятиденний відпочинок і берегти свій голос.

Як з’ясувалося, актриса отримала плату в розмірі 24 тисяч євро за виставу, яка не відбулася. І одночасно з’явилися фотографії Орнелли Муті з Росії, де вона перебувала в компанії Путіна.

Читайте також: «Путін продовжив російські контрсанкції проти Заходу до кінця 2018 року»

Тюремне ув’язнення було відтерміноване за певних умов. Актрисі доведеться сплатити 30 тисяч євро театру у вигляді відшкодування за понесені втрати. Якщо вона не сплатить цієї суми, то для того, щоб уникнути в’язниці, Муті мусить звернутися з проханням замінити тюремне ув’язнення на суспільні роботи під наглядом офіцера пробації.

 

 

Be the first to comment on "Суд покарав Орнеллу Мутті піврічним ув’язненням за зустріч з Путіним"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**