Судилище над Савченко добігає кінця

8

Головне слідче управління СК Росії завершує розслідування кримінальної справи стосовно громадянки України Надії Савченко, йдеться в повідомленні відомства.

Офіційний представник Слідчого комітету Владімір Маркін, слова якого наводяться в повідомленні, підкреслив, що слідству вдалося довести розслідування до кінця, незважаючи на істерію, яка виникла навколо нього.

«Незважаючи на всю цю істерію, слідчі спокійно довели розслідування до логічного завершення, зібравши необхідний комплекс доказів. Я лише можу назвати головні з них. По-перше, це дані ситуаційної судової експертизи, яка підтвердила, що Савченко могла здійснити виконання завдання з обслуговування стрільби артилерії з коригуванням вогню на ділянці місцевості у п. Металіст. По-друге, результати балістичної експертизи фрагментів осколків, вилучених з тіл загиблих, які підтвердили, що це був артилерійський обстріл з гаубиць Д-30. І по-третє, власноручні записи Савченко, а також детальна карта місцевості, що свідчать про її роль в ході бойових дій», — наводяться в прес-релізі слова Маркіна.

Найближчим часом справу буде направлено для затвердження обвинувального висновку та подальшої передачі до суду.

Be the first to comment on "Судилище над Савченко добігає кінця"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**