Столтенберг: техніка США до кордонів РФ перекинута для навчань

a7976cc3d21c67dbf8619cf3ae366645

В Естонії, Литві, Латвії, Болгарії, Румунії та Польщі буде розміщено важке озброєння — 250 танків, самохідні гаубиці і машини піхоти Bradley.

a7976cc3d21c67dbf8619cf3ae366645заявив, що перекидання американської техніки до кордонів Росії не є провокацією, спрямованою проти Росії. Трансляція виступу генсека Альянсу велася на офіційному сайті НАТО.

За словами Столтенберга, американська техніка розміщується біля російських кордонів для проведення навчань. У ході саміту міністрів оборони країн НАТО, сказав він, планується досягти домовленості про збільшення сил реагування альянсу до 40 тисяч осіб (раніше це було 13 тисяч осіб).

Як повідомило Reuters, в Естонії, Литві, Латвії, Болгарії, Румунії та Польщі буде розміщено важке американське озброєння. Техніка включатиме 250 танків, самохідні гаубиці і машини піхоти Bradley. Крім того, в кожній з цих країн буде знаходитися угруповання, яка необхідне для екіпірування від роти до батальйону. Інформацію про розміщення військової техніки підтвердив глава Пентагону Ештон Картер.

Be the first to comment on "Столтенберг: техніка США до кордонів РФ перекинута для навчань"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**