Стало відомо, на яких умовах Україна отримає черговий транш від МВФ

валютаМВФ

Україна зможе отримати черговий транш від Міжнародного валютного фонду тільки після того, як в країні проведуть пенсійну реформу, а також ухвалять законопроект про обіг сільськогосподарських земель. Про це заявив Олександр Данилюк.

Читайте також: «Експерт пояснив, чому МВФ призупинив співпрацю з Україною»

За словами міністра фінансів України, у МВФ нові вимоги до Києва. Зокрема було порушено питання про формування ринку землі в країні, але мова йде не про відкриття ринку, оскільки спочатку парламент повинен прийняти законопроект про обіг сільськогосподарських угідь. Данилюк підкреслив, що тільки в цьому випадку Україна отримає ще один транш. Нагадаємо, що в ніч на 15 вересня Рада МВФ ухвалила позитивне рішення про виділення Україні одного мільярда доларів.

глава мінфіну

Олександр Данилюк

Читайте також: «Україна отримає від МВФ мільярд доларів»

На даний момент загальна сума всіх виділених нашій країні траншів від Міжнародного валютного фонду сягає 7 мільярдів 620 мільйонів доларів, проте програмою передбачено виділення 17 мільярдів доларів. Раніше Петро Порошенко висловив впевненість, що позитивне рішення МВФ сприятиме виділенню допомоги Сполученими Штатами, Євросоюзом та іншими міжнародними фінансовими організаціями.

Читайте також: «МВФ відмовився видавати Греції нові кредити»

столиця

Київ

Be the first to comment on "Стало відомо, на яких умовах Україна отримає черговий транш від МВФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**