Стався замах на життя одеського активіста

Георгій БариленкоГеоргій Бариленко

Цієї ночі  відбувся замах на життя голови одеського «Соколу» Георгія Бариленка. Двоє невідомих злочинців атакували активіста біля його дому та випустили декілька куль із травматичної зброї.

Як розповів Георгій Бариленко, двоє чоловіків йшли на зустріч Георгію і, підійшовши впритул, двічі вистрілили з пістолета: перша куля увійшла в живіт, друга поранила ногу. Після цього нападники завдали активісту кілька ударів ногами і вигукнули «Прєвет от Гефеста, х**лан!».

Бариленко був доставлений в перше хірургічне відділення, розташоване у Валіховському провулку м. Одеси, де витягли кулю. На даний момент лікарі оцінюють його стан як задовільний.

Як писав Глобал Аналітик, вже близько місяця в Одесі не вщухає обурення громадськості цинічною змовою одеської міської влади, судових органів та будівельної компанії «Гефест», яка призвела до знищення унікальної паркової зони на 5-й станції Фонтану внаслідок будівництва ЖК «Акрополь» за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 25.

Повністю проігнорувавши законодавство України, так званий благодійний фонд «АСТР» добивається виведення 4 гектарів паркової зони загального користування, визначених рішенням сесії Одеської міської ради від 2009 року і передачі їх компанії-забудовнику.

Сумнозвісна компанія «Гефест» добре відома своїми методами роботи, в результаті чого знищуються історичні будівлі Одеси та, за даними з достовірних джерел, опосередковано пов’язана з міським головою Геннадієм Трухановим.

Кілька тижнів тому активісти «Сокола» і «Свободи» розпочали активну кампанію проти незаконної забудови компанії «Гефест». Протягом останніх днів патріоти почали отримувати погрози через свою діяльність. Напад на націоналіста стався на наступний день після того, як глава одеських свободівців Павло Кириленко надіслав у НАБУ заяву про протизаконну діяльність «Гефеста».

На даний момент лікарі оцінюють стан активіста як задовільний

На даний момент лікарі оцінюють стан активіста як задовільний

Be the first to comment on "Стався замах на життя одеського активіста"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**