Спікер ліванського парламенту розповів, як розпізнати єврея

Набіх БерріНабіх Беррі

Під час зустрічі з американським конгресменом глава ліванського парламенту заявив, що єврея можна розпізнати, кинувши під ноги вагітній жінці золото.

Читайте також «Наслідки виведення американської армії з Сирії»

«Як розпізнати єврея? Коли ви бачите вагітну жінку, підійдіть і киньте їй під ноги шматочок золота. Якщо плід вистрибне з утроби матері і схопить золото, то ви зрозумієте, що це єврей», — сказав голова Національної асамблеї Лівану Набіх Беррі, якого цитує ізраїльське періодичне видання «The Jerusalem Post». Слова Беррі були раніше опубліковані ліванською газетою «Al-Jumhouriyya». Переклад статті був зроблений Дослідницьким інститутом Близького Сходу (Middle East Research Institute; MEMRI).

Вищезазначене зауваження глава ліванського парламенту зробив кілька днів тому під час зустрічі з членом Палати представників США Еліотом Л. Енгелем. Головною темою їхньої розмови були ізраїльсько-ліванські переговори про морський кордон між двома країнами, від яких залежить питання про право на видобуток нафти в Середземномор’ї. Як писала ліванська газета «Al-Jumhouriyya», Набіх Беррі виступив з роз’ясненнями того, що може спонукати Ізраїль пом’якшити свою позицію і надати згоду на демаркацію сухопутного та морського кордону.

Бейрут

Бейрут

Читайте також «Ліван збирається легалізувати марихуану, бо потребує грошей»

За словами глави ліванського парламенту, Ізраїль хоче отримати прибуток від видобутку та переробки нафти й газу з родовищ, розташованих у палестинських водах Середземномор’я. За словами Беррі, Ізраїль потребує допомоги від іноземним компаній, а ті хочуть інвестувати в спокійних політичних умовах. «Вони не підуть на ризик буріння у палестинських водах або на площі в 860 квадратних кілометрів, за яку сперечаються Ізраїль та Ліван», — сказав Беррі, додавши, що саме тому Ізраїль змінив свою переговорну позицію щодо кордону.

Набіх Беррі протягом 27 останніх років є головою Національних зборів, однопалатного парламенту Лівану. Він також очолює партію Амаль.

Читайте також «Ліванська армія готується до війни з Ізраїлем»

Ізраїль і Ліван не підтримують дипломатичних відносин. Кордон між цими країнами — це демаркаційна лінія, визначена ​​ООН у 2000 році. Відповідальність за її безпеку несуть Тимчасові сили ООН у Лівані.

Be the first to comment on "Спікер ліванського парламенту розповів, як розпізнати єврея"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**