Спецпредставник США розповів, коли в Україну доставлять ракети Javelin

JavelinJavelin

Сполучені Штати передадуть Україні протитанкові ракети Javelin, але це вимагає належної підготовки, — зазначив спецпредставник США в Україні Курт Волкер в інтерв’ю радіо «Свобода».

Читайте також: «США поставлятимуть в Україну летальну зброю»

«Потрібен час, щоб підготувати об’єкти, в яких вони будуть зберігатися, і підготувати сам спосіб передачі. Ми працюємо над тим, як їх транспортувати та передавати для використання збройним силам (України – Глобал Аналітик)», — сказав Волкер в інтерв’ю, яке було опубліковано на сайті «Радіо Свобода».

Американський чиновник повторив, що ракети Javelin призначені для оборони.

США

США

 Читайте також: «Представник США зі справ України Волкер: Росія повинна вивести свої сили, перш ніж миротворці ООН вступлять до Донбасу»

«Це оборонна зброя, корисна лише в разі танкових атак, щоб нейтралізувати їх. Це оборонне спорядження, не призначене для нападу або використання (українською армією – Глобал Аналітик) на лінії конфлікту. Я думаю, що Україна поділяє цю позицію», — наголосив він.

Волкер зазначив, що США намагаються усунути прогалини у оборонних спроможностях України, щоб запобігти подальшому розвитку конфлікту з сепаратистами, підтримуваними Кремлем на Донбасі.

Читайте також: «Трамп розглядає можливість озброєння України»

Президент України Петро Порошенко заявив у п’ятницю в швейцарському Давосі, що хоча він знає дату передачі Україні озброєння із США, але не буде розголошувати це з міркувань безпеки. Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що час доставки Javelin для української армії буде відомий після його візиту до Вашингтона, який був запланований на 2 лютого.

Відправлення оборонного озброєння в Україну дозволить скоротити число жертв у регіоні

Відправлення оборонного озброєння в Україну дозволить скоротити число жертв у регіоні

Be the first to comment on "Спецпредставник США розповів, коли в Україну доставлять ракети Javelin"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**