Снайпери Ісламської Держави в Сирії використовують російське військове обладнання

У бойовиків, що воюють у Сирії, виявили сучасну електроніку для снайперівУ бойовиків, що воюють у Сирії, виявили сучасну електроніку для снайперів

Ісламісти вбили кілька росіян за допомогою оптики російського виробництва.

У бойовиків терористичної організації Ісламська Держава, що воюють у Сирії, виявили сучасну електроніку для снайперів російського виробництва.

Читайте також: «Європол: Ісламська Держава планує нові теракти в Євросоюзі»

Повідомляється, що російські фахівці провели перевірку, яка зброя знаходиться на озброєнні бойовиків ІД, зокрема перевага віддавалася снайперським гвинтівкам, бо з них убили чотирьох російських військових в Сирії.

З’ясувалося, що бойовики використовують на різних іноземних гвинтівках (в тому числі, які знаходяться на озброєнні армій країн НАТО, наприклад американська Remington MSR або австрійська Steyr Mannlicher SSG 08) сучасні снайперські приціли, виготовлені в Росії, які дозволяють стріляти в нічний час.

зброя

Російські фахівці провели перевірку, яка зброя знаходиться на озброєнні бойовиків ІД

Читайте також: «Ісламська Держава готує хімічну атаку в Британії, — міністр»

Так, наприклад, нещодавно було вбито російського підполковника, який навчав війська Асада стріляти в нічний час. Так ось його і «прибрав» снайпер бойовиків вночі з використанням спеціального прицілу.

«Ми знайшли так звані електронно-оптичні перетворювачі (ЕОП), вироблені на російських підприємствах», — зазначив один з військово-технічних фахівців. — Яким чином вони потрапили до зони бойових дій, невідомо. За офіційними даними, кримінальних справ про втрату російськими військовослужбовцями військового майна у вигляді прицілів не порушувалося».

Експерти припускають, що сучасна електроніка для снайперів могла потрапити до бойовиків через треті країни, куди Росія офіційно поставляє озброєння.

Читайте також: «Ісламська Держава готується зайняти Туніс»

Сучасна електроніка для снайперів могла потрапити до бойовиків через треті країни

Сучасна електроніка для снайперів могла потрапити до бойовиків через треті країни

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Снайпери Ісламської Держави в Сирії використовують російське військове обладнання"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**