Словаки протестують проти створення бази байкерського клубу «Нічні вовки»

Мапа СловаччиниМапа Словаччини

У Словаччині 200 громадських діячів підписали звернення до керівників країни з вимогою закрити базу, яка була створена біля Братислави байкерським клубом «Нічні вовки» разом з однією з воєнізованих словацьких організацій. Бойовикам вдалося навіть доставити на базу броньовані машини. У Словаччині відбулися протести проти путінських байкерів.

Читайте також: «Словаччина масово працевлаштовує українських лікарів»

200 чільних словацьких діячів на цьому тижні звернулися до президента, прем’єр-міністра і парламенту з вимогою зупинити те, що вони називають «воєнізованим авангардом Путіна» в країні, яка я членом Європейського Союзу і НАТО.

З повітря видно, що на базі «Нічних вовків» є навіть старі танки та інша броньована техніка. Неофіційне воєнізоване угрупування «Словацькі стрільці» запозичило їх з Музею історії війни. Для чого — незрозуміло, але коли про це дізнався міністр оборони, то директор музею був звільнений.

«Подивіться і ви побачите маленький будинок, який орендують «Нічні волки». Оце і увесь так званий штаб», — говорить Йозеф Гамбалек, засновник європейського відділення «Нічних вовків».

Братислава

Братислава

Читайте також: «Угорщина і Словаччина оскаржили квоти на мігрантів в Європейському суді»

Але все далеко не так просто. Коли журналісти з «Вільної Європи» спробували зняти базу з повітря, то їм почали погрожувати.

Група підтримки «Нічних вовків» у Словаччині, на думку спостерігачів, вже надсилала добровольців для допомоги проросійським сепаратистам на Донбасі.

«Ми маємо шість європейських відділень «Нічних вовків». Їхні члени — словаки з Трнави, Братислави та інших регіонів країни», — говорить Гамбалек.

Навесні Боснія не пустила керівника клубу, але два десятки байкерів провели ходу під назвою «Російські Балкани». Боснійська влада запідозрила, що підтримка сербів, яку проголошують путінці, може посилити напругу в країні. Члена сербського відділення «Нічних вовків» звинувачують у сприянні збройному путчу, організованому російською військовою розвідкою в Чорногорії.

Боснія

Боснія

Читайте також: «Словаччина звинуватила ЄС у недостатній підтримці України»

Проте в Словаччині путінські байкери мають серйозних захисників. Його керівник знаходиться в тісному контакті з впливовим колишнім міністром внутрішніх справ. Навіть коли він пішов у відставку після вбивства журналіста, то міністерство залишилося в руках його товаришів, які заявляють, що в існуванні бази немає нічого незаконного, хоча словацький МЗС висловив стурбованість і звинуватив байкерський клуб у спробах переписати історію.

1 Comment on "Словаки протестують проти створення бази байкерського клубу «Нічні вовки»"

  1. Олександр | 01/08/2018 at 11:29 | Ответить

    Цей випадок показує слабкість, боягузливість і безхребетність лібералів, які при владі в Словаччині. Це характерно всім лібералам. На їх території російські байкери організували незаконну базу, а вони не знають що робити, виражають глибоку стурбованість і жаліються всьому світу.
    Рота спецпризначенців і один танк вирішать проблему.
    А російських байкерів ще не об’явили дискримінованою меншиною?
    Російські байкери не являються націоналістами, це нацисти. Не варто використовувати проблему для опоганювання націоналізму. Справжній російський націоналіст боротиметься за звільнення Росії від тягаря імперії, і жорстоко переслідується Путіним.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**