Скоро усі бажаючі зможуть полетіти в космос за 200-300 тис. доларів

Blue OriginBlue Origin

Від 200 тис. до 300 тис. доларів США — стільки будуть коштувати перші приватні космічні туристичні польоти, які пропонує компанія Blue Origin, що належить найбагатшій людині у світі Джеффу Безосу.

Читайте також: «2018-й обіцяє бути роком польотів у космос, організованих приватними космічними компаніями»

Безос — мільярдер, який заробив свої статки серед іншого завдяки створенню веб-порталу Amazon, протягом декількох років також інвестує в компанію Blue Origin, котра виробляє ракети і планує розпочати приватні польоти в космос.

Як повідомляє Reuters, один такий політ коштуватиме від 200 тис. до 300 тис. доларів. Агентство також пише, що Джефф Безос хоче, щоб цивільні польоти в космос стали важливою нішею в світовій економіці, разом з супутниковими послугами та роботою над державними проектами.

Земля

Земля

Читайте також: «До Землі наближається незвичний астероїд»

Як повідомляє Reuters, незабаром мають початися тестові польоти, а продаж квитків, як очікується, розпочнеться в наступному році. Мандрівники, які вирішать придбати космічний тур, зможуть відчути невагомість та побачити Землю на відстані.

Капсула, представлена компанією Blue Origin, має 6 місць та велике вікно, що дозволяє вільно спостерігати за тим, що відбувається ззовні. Вікна в три рази більші за ті, які встановлені на пасажирському літаку «Боїнг 747».

Читайте також: «У астронавта, який провів рік у космосі змінилося ДНК»

Як оголосив представник фірми, ракета, котра використовуватиметься для доставки капсули з пасажирами в космос, завдяки своєї конструкції буде багаторазовою. Згідно з планами, кожна ракета повинна виконувати щонайменше 25 рейсів. Завдяки цьому ціна за рейс може суттєво зменшитися.

Місяць та Земля

Місяць та Земля

Be the first to comment on "Скоро усі бажаючі зможуть полетіти в космос за 200-300 тис. доларів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**