Скоро ми станемо свідками народження першої людини поза межами Землі

Розробляється технологія, яка уможливить народження перших людей поза межами ЗемліРозробляється технологія, яка уможливить народження перших людей поза межами Землі

Не виключено, що незабаром ми станемо свідками наступного кроку в завоюванні космосу людиною. Компанія SpaceLife Origin оголосила, що розробляє технологію, яка покликана уможливити народження перших людей поза межами нашої планети. На думку вчених, які працюють над цією ідеєю, найперші оцінки свідчать, що новий космічний вид людського роду може з’явитися вже в 2024 році.

Читайте також: «Космічний зонд, запущений в далекий космос 40 років тому функціонує нормально»

Як багато інших технологічних провидців, засновник і генеральний директор SpaceLife Кес Мулдер стверджує, що місія його компанії полягає в тому, щоб розірвати ланцюги, які тримають нас на цій «вмираючій», на його думку, планеті й забезпечити майбутнє людства серед зірок. Він говорить: «Якщо людство хоче стати багатопланетним видом, ми також повинні навчитися розмножуватися в космосі. SpaceLife Origin з радістю повідомляє про свою місіонерську програму, яка має на меті підтримання життя поза сферою впливу Землі. Це перший у світі та винятково важливий крок у майбутнє людства. Ми віримо, що кожна компанія або країна, яка прагне колонізувати інші планети, отримає користь від нашого партнерства, щоб успішно реалізувати власні плани».

У рамках другої місії запустять пристрій під назвою «Space-Embryo-Incubator»

У рамках другої місії запустять пристрій під назвою «Space-Embryo-Incubator»

Читайте також: «У астронавта, який провів рік у космосі змінилося ДНК»

SpaceLife Origin в даний час планує три космічні місії. Перша з них називатиметься «Ковчег», що є  посиланням на знаменитий Ноїв ковчег. Згідно з офіційною заявою, вона розпочнеться у 2020 році. Метою дослідників є відправлення спеціальної капсули, в якій міститиметься людське «насіння життя», у космос. Це буде свого року «міжзоряне страхування для всього людства». У рамках другої місії під кодовою назвою «Lotos» запустять пристрій під назвою «Space-Embryo-Incubator». Уже в 2021 році він дозволить вивчити, як людські ембріони утворюються на низькій земній орбіті, перш ніж повернеться на Землю для запліднення та класичного земного народження.

Нарешті третя місія під кодовою назвою «Колиска» запланована на 2024 рік. І найімовірніше, що ми побачимо першу в світі позаземну людину. Звичайно, якщо все відбудеться відповідно до плану Origin SpaceLife Origin. Місія передбачає відправлення вагітної жінки в космос на строк 24-36 годин, щоб вона народила свою дитину приблизно на висоті 400 кілометрів над Землею. Компанія, однак, гарантує, що народження відбудеться в присутності навченої медичної команди, яка чекає на космічній станції.

Третя місія під кодовою назвою «Колиска» запланована на 2024 рік

Третя місія під кодовою назвою «Колиска» запланована на 2024 рік

Читайте також: «2018-й обіцяє бути роком польотів у космос, організованих приватними космічними компаніями»

Поки не наводиться деталей, як вагітну жінку будуть транспортувати на космічну станцію. Загалом вважається, що люди, народжені поза Землею, легше переноситимуть космічні польоти. Це уможливить розселення людства на інших планетах, навіть за межами нашої Сонячної системи, та створення там колоній.

Be the first to comment on "Скоро ми станемо свідками народження першої людини поза межами Землі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**