Скандальний суддя Чернушенко виявився офіцером ФСБ

1440851794-3650-chernushenko

1440851794-3650-chernushenko

Як повідомляє група «Інформаційне опір» з посиланням на російські джерела, Чернушенко після закінчення Одеського державного університету в 1977 році зробив кар’єру в КГБ СССР.

«У 1980 році він був завербований «органами» і став офіцером запасу КГБ. Можливо, завдяки саме цьому в тому ж 80-му році суддю з трирічним стажем роботи призначають заступником голови Одеського обласного суду. На цій посаді він працює аж до 2001 року. Тим часом він росте на службі в КГБ. Згідно з наказом голови КГБ СССР № 553 від 29.12.1983 року, йому присвоюють звання старший лейтенант, а вже 31.12.1988 року наказом № 0792 йому присвоєно звання капітан. З розпадом Союзу КГБ передає Антона Чернушенка на зв’язок ФСБ», — йдеться в повідомленні.

Як відомо, на даний момент Генеральна прокуратура України доручила Службі безпеки України розшукати Чернушенка, зниклого з України відразу ж після зняття з нього недоторканності депутатами Верховної Ради України.

«Ми знову маємо «нестиковочку» з російськими законами. У нас Чернушенко — втікач від правосуддя, у них — офіцер ФСБ (судячи за вислугою — старший офіцер) прибув у пункт постійної дислокації для подальшого проходження служби. А, відповідно, для одержання та виконання нових важливих доручень . У тренді нинішньої російсько-української «дружби» не складно здогадатися якими вони будуть. Так само як і не варто ворожити на кавовій гущі, видадуть втікача чи ні українському правосуддю», — зазначають в «Інформаційному опорі».

Як повідомлялося, 24 червня Генпрокуратура повідомила голові Апеляційного суду Києва Чернушенку про підозру у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 376-1 та ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу («незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду»; «винесення суддею завідомо неправосудних судових рішень»). 30 червня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Антона Чернушенка.

10 липня Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) відсторонила Чернушенка з посади судді Апеляційного суду Києва.

Be the first to comment on "Скандальний суддя Чернушенко виявився офіцером ФСБ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**