Сирійські мігранти нелегально прибувають на південь США — LA Times

images

index

Сирійські мігранти дедалі частіше намагаються приїхати в США через Мексику і Центральну Америку, особливо після терактів у Парижі.

Вісім сирійців прибули в Техас у пошуках притулку. «З’явилася стурбованість громадськості через можливість незаконного напливу біженців на південь США», — пише The Los Angeles Times. «Якщо Європа утруднить прибуття людей в країни, а США не будуть приймати біженців, то ми можемо очікувати, що люди намагатимуться проникнути до нас іншим способом і отримати притулок», — говорить Марк Розенблюм, представник імміграційної політики в Інституті міграційної політики у Вашингтоні. Поки не відомо, скільки сирійців потрапили на південний кордон США з метою отримати притулок. У вівторок, як повідомляє видання, дві сирійські сім’ї — двоє чоловіків, дві жінки і четверо дітей, дісталися до техаського міста Ларедо, після чого були передані в центр утримання біженців. «Вони шукають притулок. Там немає ніяких доказів того, що вони намагалися потрапити до нас нелегально», — сказав сказав Шон Моран, представник прикордонників Сан-Дієго.
Також наголошується, що число сирійців, які шукають притулку в США, значно зросло в останні роки. Так, у червні цього року 104 приїжджих з Сирії подали заяву на отримання статусу біженця — ця цифра майже в два рази перевищує загальний показник за 2010 рік. Сирійські мігранти, як мовиться в статті, намагаються дедалі частіше приїхати в США через Мексику і Центральну Америку, особливо після терактів у Парижі. «Шукають будь-який альтернативний спосіб дістатися до кордону Сполучених Штатів», — сказав Кхалілах Сабра, виконавчий директор американо-мусульманського міграційного центру.

Раніше в Білому домі повідомили, що всі біженці, які прибуватимуть на територію США, проходитимуть найвищий рівень перевірки. Зокрема, до перевірки біженців будуть підключені Національний антитерористичний центр, Антитерористичний центр ФБР, Департамент внутрішньої безпеки, Держдепартамент і Пентагон.

Повідомлялося, що губернатори не менше 24 штатів США відмовилися приймати сирійських біженців. Губернатори всіх штатів, крім одного, є представниками Республіканської партії. Останнім часом перед Євросоюзом гостро стоїть проблема мігрантів та біженців. За даними ООН, в жовтні кількість біженців, які прибули в Європу, перевищила 500 000 осіб — це в два рази більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому понад 514 000 осіб прибули по морю. Тільки у вересні Середземне море перетнули близько 170 000 біженців. Ці дані є рекордним показником за місяць, а також вони в п’ять разів перевищують показники минулого року за цей період.

Be the first to comment on "Сирійські мігранти нелегально прибувають на південь США — LA Times"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**