Сирійські бойовики атакують російські бази, використовуючи дрони та зброю нового покоління

Бойовий дронБойовий дрон

Нещодавня атака сирійських винищувачів на російські бази Хмеймім і Тартус була здійснена за допомогою дронів, керованих з дуже великої відстані. Москва стверджує, що бойовики отримали доступ до зброї нового покоління, завдяки чому вони можуть організовувати безпілотні повітряні рейди. Цю інформацію розповсюдили російські пресові агенції, посилаючись на Міноборони РФ.

Читайте також: «Кремль звинувачує США в причетності до нападу на військову базу Хмеймім в Сирії»

Міністерство оборони Російської Федерації на своєму сайті повідомило, що в ході нападу на Хмеймім та Тартус сирійці вперше застосували зброю такого типу. Системи протиповітряної оборони завадили спробі обстріляти російські об’єкти. Росіяни також повідомляють, що вони знищили сім сирійських безпілотників, а ще шість перехопили. Жоден з російських солдатів не постраждав.

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Читайте також: «Stratfor розповіла про темне майбутнє Сирії»

Технологічна експертиза захоплених літальних апаратів показала, що дронами могли управляти на відстані до 100 кілометрів. На даний час росіяни намагаються визначити, яким чином до бойовиків могли потрапити безпілотні літальні апарати. Міноборони РФ, звертаючи увагу на технологічні рішення, які в них були застосовані, повідомляє про те, що лише високорозвинені армії мають доступ до технологій такого типу.

Читайте також: «Сирійська опозиція не хоче посередництва Росії»

Також сьогодні через соціальну мережу ВКонтакте, Міністерство оборони Росії опублікувало фотографії захоплених безпілотників.

Зруйнована Сирія

Зруйнована Сирія

 

Be the first to comment on "Сирійські бойовики атакують російські бази, використовуючи дрони та зброю нового покоління"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**