Сербія закрила російський «військово-патріотичний» молодіжний табір

Військовий табірВійськовий табір

Сербська поліція припиняє діяльність «військових та патріотичних молодіжних таборів, створених російськими та сербськими «патріотичними» ветеранськими організаціями», — повідомило сербське видання Blic. «Табір на Златіборі більше не існує», — заявив міністр внутрішніх справ Сербії Небойша Стефанович.

Читайте також: «Євросоюз підтвердив перспективу членства балканських країн»

Міністр повідомив, що наказав згорнути табір через занепокоєння громадськості та можливе жорстоке поводження з дітьми. Він додав, що з наказу сербської влади табір демонтується і вже перебуває у фінальній стадії свого існування.

Сербія

Сербія

Закриття табору було підтверджене його організатором Зелько Вукелічем. «Це вже сталося. Ми отримали заборону від поліції з Ужіце. Вони прибули до табору ввечері, біля 10 години, і попросили нас закрити його», — сказав він.

Читайте також: «Сценарій Кремля: Вдарити по Косово, щоб ослабити НАТО»

У таборі, розташованому на популярному сербському гірському курорті, перебувало біля тридцяти осіб у віці від 14 до 23 років. Молодь навчали надавати першу допомогу та використовувати вогнепальну та холодну зброю. У таборі також широко популяризувалася «сербсько-російська дружба».

Blic

Blic

Be the first to comment on "Сербія закрила російський «військово-патріотичний» молодіжний табір"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**